Aktualitet

Radhë të gjata për pasaporta, qytetarët në Vlorë dynden drejt zyrave të gjendjes civile

Qytetarët e Vlorës po përballen me radhë të gjata në zyrat e gjendjes civile, ku aplikohet apo tërhiqet pasaporta.

VLORË- Radhë të gjata dhe paqartësi në gjendjen civile. Qytetarët e Vlorës po përballen me radhë të gjata në zyrat e gjendjes civile, ku aplikohet apo tërhiqet pasaporta.

Qytetarët tjpnë se kanë aplikuar për pasaportën 3 ditore, të cilën ende nuk e kanë marrë. Atyre tashmë iu duhet të presin me orë të tëra për të marrë pasaportën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.m/dosja,al)

Shto Koment