Aktualitet

Radhë dhe fluks/ Shqiptarët të etur për shërbimet estetike, dynden në parukeri e berberë për të të kuruar pamjen e tyre

Me maska të vëna dhe me doreza, e dezinfektantë, parukeritë dhe berberët janë kujdesur që t’u ofrojnë klientëve një shërbim sa më cilësor, duke ruajtur edhe distancën fizike mes tyre.

TIRANË- Berberët dhe parukeritë kanë ngritur qepenët ditën e sotme duke nisur nga puna. Në fotot e publikuara në media shihet se këto biznese ditën e sotme kanë pasur goxha fluks dhe radhë.

Me maska të vëna dhe me doreza, e dezinfektantë, parukeritë dhe berberët janë kujdesur që t’u ofrojnë klientëve një shërbim sa më cilësor, duke ruajtur edhe distancën fizike mes tyre. Pas tre muajsh, tashmë qytetarët do të marrin sërish shërbimet estetike dhe do të kenë mundësi të kujdesen për veten.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(f.m/ dosja.al)

Shto Koment