Virale

Për të qarë e për të qeshur, shikoni si fshihet qytetari që theu karantinën për të mos u pikasur nga Policia

VIDEO
Do t’ju tregojmë një rast të veçantë. Personi që ka dalë në video po fshihet pas një makine pasi para ka një patrullë policie
Featured image of article: Për të qarë e për të qeshur, shikoni si fshihet qytetari që theu karantinën për të mos u pikasur nga Policia Qytetari duke u fshehur

TIRANË- Dëshira për të bërë gjëra të ndaluara është gjithmonë shumë e madhe. Në një kohë kur të gjithë duhet të rrimë brenda për të mos u infektuar nga koronavirusi, të gjithë duan të dalin.

Por ne do t’ju tregojmë një rast të veçantë. Personi që ka dalë në video po fshihet pas një makine pasi para ka një patrullë policie. I strukur anë makinës ai pret që efektivët të largohen në mënyrë që të mos ndëshkohet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Një “ajrosje” do t’i kushtonte 10 mijë lekë ose arrestimin e tij pasi sot është rreptësisht e ndaluar që të dalësh nga banesa dhe nuk vlen as justifikimi i pazareve pasi edhe marketet janë mbyllur.

(K.M. Dosja.al)

Shto Koment