Kuriozitete

QUIZZ: Për Krishtlindje, ju jeni ‘Grinch-i’ apo Babagjyshi?

Plotësoni quizz-in tonë dhe nëse nuk e dini akoma për veten zbuloni se cilës kategori i përkisni: atyre që nuk i interesojnë festat apo jeni një Babagjysh i vërtetë?
Featured image of article: QUIZZ: Për Krishtlindje, ju jeni ‘Grinch-i’ apo Babagjyshi? Santa Claus dhe Grinchi-i

Mesnatën e sotme të gjithë besimtarët katolik dhe ortodoks kremojnë festën e Krishtëlindjeve. Po jo të gjithë janë të aq të entuziasmuar për festa. Disa të tjerë nuk i shijojë zbukurimet në qytet dhe i konsiderojnë gjithë festimet të tepërta dhe të pavlera.

Po ju në cilën kategori futeni? Plotësoni quizz-in tonë dhe nëse nuk e dini akoma për veten zbuloni se cilës kategori i përkisni: atyre që nuk i interesojnë festat apo jeni një Babagjysh i vërtetë?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment