Kuriozitete

QUIZ? Je Sherlock Holmes-i? Plotëso pyetjet dhe zbulo sa ke lexuar lajmet këtë vit

Me anë të një pyestori të shkurtër, duam të provojmë njohuritë tuaja rreth disa prej zhvillimeve më të rëndësishme për gjatë vitit që po lëmë pas.
Featured image of article: QUIZ? Je Sherlock Holmes-i? Plotëso pyetjet dhe zbulo sa ke lexuar lajmet këtë vit

TIRANË- Viti 2019 ka qenë një vit shumë i ngarkuar si me lajme të mira, por dhe të këqija. Dosja.al gjatë këtij viti ka qenë pranë jush duke u informuar në kohë reale.

Sot ne kërkojmë mendimin tuaj, për t’u ‘testuar’ se sa rrregullisht keni ndjekur zhvillimet e ditës. Me anë të një pyestori të shkurtër, duam të provojmë njohuritë tuaja rreth disa prej zhvillimeve më të rëndësishme për gjatë vitit që po lëmë pas.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Shto Koment