Politike

‘Qeshnin para se Rama të bënte batutën’/ Lleshaj i mahnitur, komplimenton kryeministrin për fjalimin në Asamble, “thumba” socialistëve: U ka shkuar kot, se ishim me maska…

Ministri Sandër Lleshaj tha se e kishte dëgjuar me ëndje deri në fund por nuk ka kaluar pa u thumbuar nga analisti Lorenc Vangjeli, i cili hodhi kunja mbi socialistët e pranishëm në mbledhjen e Asamblesë. 
Featured image of article: ‘Qeshnin para se Rama të bënte batutën’/ Lleshaj i mahnitur, komplimenton kryeministrin për fjalimin në Asamble, “thumba” socialistëve: U ka shkuar kot, se ishim me maska… Lorenc Vangjeli dhe Sandër Lleshaj

TIRANË– Ministri Sandër Lleshaj disa orë pas Asamblesë së Partisë Socialiste ka nxituar që të komplimentojë kryeministrin Edi Rama për fjalimin që mbajti për më shumë se dy orë. I ftuar në emisionin “Java”, Lleshaj tha se e kishte dëgjuar me ëndje deri në fund por nuk ka kaluar pa u thumbuar nga analisti Lorenc Vangjeli, i cili hodhi kunja mbi socialistët e pranishëm në mbledhjen e Asamblesë. 

PJESË NGA BISEDA: 

Sandër Lleshaj: Desha ta përgëzoj për fjalimin (Ramën). E kam dëgjuar me ëndje deri në fund. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Lorenc Vangjeli: Pse po të ishte i mërzitshëm do ta thoshit? Ishte garë të qeshurash mu duk mua, se qeshnin para se Rama të bënte batutën.

Sandër Lleshaj: U ka shkuar kot sepse gjithë kohës kemi qënë me maskë dhe nuk dallohet asnjë grimacë në fytyrë.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment