Showbiz

“Qesh robi najher”, Luana i bën urimin e veçantë Getoarit për ditëlindje (FOTO)

Luana ka  postuar një foto me Getoarin ku të dy duken të qeshur, e krahas fotos shkruan: “Gëzuar ditëlindjen bishë. Qesh robi najherë.”
Featured image of article: “Qesh robi najher”, Luana i bën urimin e veçantë Getoarit për ditëlindje (FOTO) Luana Vjollca dhe Marina me Getoarin ne dasme

Sot reperi kosovar Getoar Selimi ka ditëlindjen dhe siç duket nuk kanë munguar urimet nga të gjithë miqtë e kolegët e tij.

Por pas Marinës, e cila bëri një urim special për bashkëshortin e saj, ka ardhur edhe urimi i Luanës, kunatës së reperit me të cilën ka një raport  shumë të mirë.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Luana ka  postuar një foto me Getoarin ku të dy duken të qeshur, e krahas fotos shkruan: “Gëzuar ditëlindjen bishë. Qesh robi najherë.”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Luanes

Kjo këshillë e theksuar nga Luana, ndoshta pasi vetë ajo është gjithmonë e buzëqeshur, ndërsa Getoari është serioz.

(A.C/Dosja.al)

Shto Koment