Showbiz

“Qenke shtatzënë!”, Fjoralba Ponari i kthehet ndjekëses: Ku e di ti që s’kam humbur një fëmijë, boll dolët në konkluzione për mitrën e tjetër kujt

FOTO
Ponari i është kthyer ndjekëses së saj, duke i thënë se nëse i shkojnë sytë tek barku, ndoshta është sepse mund të ketë shtuar dozën e bukës ose ndoshta nga stresi.
Featured image of article: “Qenke shtatzënë!”, Fjoralba Ponari i kthehet ndjekëses: Ku e di ti që s’kam humbur një fëmijë, boll dolët në konkluzione për mitrën e tjetër kujt Fjoralba Ponari

TIRANE– Moderatorja Fjoralba Ponari ka postuar së fundmi një video, ku duket në top formë e veshur me një jumpsuit ngjyrë të kuq. Në këtë video dikush i komentoi moderatores “Qenke shtatzanë”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjoralba Ponari (@fjoralba.ponari) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ponari i është kthyer ndjekëses së saj, duke i thënë se nëse i shkojnë sytë tek barku, ndoshta është sepse mund të ketë shtuar dozën e bukës ose ndoshta nga stresi.

Më pasi i thotë se ajo nuk mund ta dijë nëse vajza që po i komenton këto fjalë, mund të ketë humbur një fëmijë apo ndoshta nuk mund të ketë një, prandaj përfundimi ku ka arritur është injorant dhe i pandjeshëm. Në fund, Fjoralba jep mesazhin: Boll dolët në konkluzione për mitrën e tjetër kujt!

Per njerezit si ti, lutem! Ndoshta ai barku qe shikon ti eshte sps ajo goca aty mund te kete shtuar dozen e bukes, ndoshta stresi, ku e di ti qe ajo se ka humbur nje femije apo ndoshta nuk ben dot kurre femije dhe merr shkrime te kesaj natyre nga njerez si ti pa dy pare mend! E kupton sa injorante dhe insensitive eshte ajo qe ke shkruar ? Boll dolet ne konkluzione mbi mitren e tjeter kujt.”- i shkruan Fjoralba.

Koment- Fjoralba Ponari

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment