Showbiz

I futi dy plumba partneres së tij, aktori i filmit ‘Bonnie and Clyde’ vret veten pas ngjarjes së rëndë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur Britani aty ku aktori Hagen Mills ka qëlluar partneren e tij e më pas ka vrarë veten.
Featured image of article: I futi dy plumba partneres së tij, aktori i filmit ‘Bonnie and Clyde’ vret veten pas ngjarjes së rëndë Hagen Mills
Përditësuar:

BRITANI-Aktori Hagen Mills ka qëlluar dy herë partneren Erica Price me armë, në krah dhe kraharor e më pas i ka dhënë fund jetës së tij.

“Daily Mail” shkruan se Hagen dhe Erica kanë së bashku një vajzë 4 vjeçare e prej kohësh mësohet se çifti i kishte dhënë fund lidhjes së tyre.

Erica është dërguar menjëherë në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën ndërsa aktori nuk mundi të mbijetonte.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Hagen ka luajtur në disa filma të njohur në Hollywood si ‘Baskets’, ‘Bonnie and Clyde’, dhe shumë filma të tjerë.

(A.B)/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment