Showbiz

“Qante Naqiu”, Edi Manushi lëshon perlën e radhës në emision, ngatërron emrin e Kastriot Tushës, Ilda i vjen në ndihmë

Mbrëmjen e sotme, teksa i ftuar në emisionin “Proçesi Sportiv” ishte Kastriot Tusha, Manushi i ngatërroi mbiemrin duke thënë ‘le të ftojmë Kastriot Çaushin’.
Featured image of article: “Qante Naqiu”, Edi Manushi lëshon perlën e radhës në emision, ngatërron emrin e Kastriot Tushës, Ilda i vjen në ndihmë Ilda Bejleri, Kastriot Tusha dhe Edi Manushi

TIRANË– Moderatori Edi Manushi që mbahet mend për gafën që ka bërë në emison teksa shprehjen ‘qante Qaniu pas qerres së qumështit’ e ngatërroi duke e thënë ‘qante Naqiu pas qerres së qumështit’, ka bërë një tjetër gafë.

Mbrëmjen e sotme, teksa i ftuar në emisionin “Proçesi Sportiv” ishte Kastriot Tusha, Manushi i ngatërroi mbiemrin duke thënë ‘le të ftojmë Kastriot Çaushin’.

Çaushi është gjithashtu një aktir mjaft i njohur në Shqëipëri, por nuk ka lidhje me Tushën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas kësaj gafe, ndërhyri Ilda Bejleri për ta rregulluar me humor. Publiku filloi të qeshte dhe më pas emisioni u fokusua në temën e paracaktuar.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment