Showbiz

“Q**** vetëm me legjenda”/ Enca provokon fort rrjetin, nxjerr të pasmet dhe lë përshkrimin pikant

Krah fotos, këngëtarja shkruan se asaj i pëlqen të shkojë në shtrat vetëm me legjenda, ashtu siç i duket edhe Marley.
Featured image of article: “Q**** vetëm me legjenda”/ Enca provokon fort rrjetin, nxjerr të pasmet dhe lë përshkrimin pikant Enca Haxhia

TIRANË– Këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ka zgjedhur ta kalojë këtë fundjavë në bregdet. Përmes një fotoje në rrjetet sociale, Haxhia ka pozuar krah një peshqiri që ka të stampuar foton e Bob Marley.

Krah fotos, këngëtarja shkruan se asaj i pëlqen të shkojë në shtrat vetëm me legjenda, ashtu siç i duket edhe Marley.

Më pëlqen të q**** vetëm me legjenda,”- shkruan Enca krah ftoos që ka nxitur komente të shumta dhe ka ngjallur reagime në rrjet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Foto e publikuar nga Enca

Ajo që bie në sy në këtë foto është edhe fakti që Haxhia ka vënë në fokus të pasmet e saj, teksa shihet e veshur me bikini.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në ““Q**** vetëm me legjenda”/ Enca provokon fort rrjetin, nxjerr të pasmet dhe lë përshkrimin pikant

  1. Të jesh kaq pa vlerë,kaq pa talent dhe të shpresosh vetem në mes të këmbëve.Ky është "arti" i fundërrinave.

Shto Koment