BotaVirale

Përplasi qëllimisht makinën në semafor dhe plagosi 4 persona, turistja nuk shqetësohet fare, nis të kërcejë me bikini në rrugë

VIDEO
Veprimet e saj kanë ngjallur shumë habi, sa dëshmitarët që ndodheshin në ato momente kanë nisur të filmojnë gjithçka po ndodhte ndërkohë që ka arritur në vendngjarje policia për ta arrestuar.
Featured image of article: Përplasi qëllimisht makinën në semafor dhe plagosi 4 persona, turistja nuk shqetësohet fare, nis të kërcejë me bikini në rrugë Turistja ne Spanjë

SPANJË– Një ngjarje e çuditshme nga ndodhur së fundmi në Spanjë, ku njëturiste e veshur me bikini, e cila ishte ndodhej që po drejtontenjë automjet ka shkaktuar një aksident qëllimisht, duke u përplasur me një semafor.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur katër persona, që janë dërguar menjëherë në urgjencën më të afërt.

Megjithatë nuk ka ndaluar me kaq, por turistja ka dalë nga makina e dëmtuar dhe ka nisur të kërcejë në vendin e ngjarjes.

Veprimet e saj kanë ngjallur shumë habi, sa dëshmitarët që ndodheshin në ato momente kanë nisur të filmojnë gjithçka po ndodhte ndërkohë që ka arritur në vendngjarje policia për ta arrestuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Policët janë munduar ta ndalin, por kanë arritur t’i vendosin prangat vetëm pasi e kanë shtrirë me forcë në tokë.

Ky moment i çuditshëm është bërë viral në rrjetet sociale, ndërsa siç shkruajnë mediat e huaja shkruajnë se më pas vajza i nënshtruar një testi alkooli, i cili ka rezultuar negativ. Por ende nuk dihet se ç’ka e çoi turisten drejt këtij veprimi.

Burimi: fanpage.it

A.C/Dosja.al

Shto Koment