Showbiz

Puthje në “Këngën Magjike”, Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha tregojnë hapur lumturinë e tyre: Të hajmë ca thërrime dashurie (VD)

Këngëtarja është ulur në prehrin e tij, të shfaqen shumë  të lumtur e më pas puthen në buzë.
Featured image of article: Puthje në “Këngën Magjike”, Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha tregojnë hapur lumturinë e tyre: Të hajmë ca thërrime dashurie (VD) Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha

TIRANË- Këngëtarja e njohur  Marsela Çibukaj është një prej emrave më të dashur për publikun shqiptar pasi muzika që ajo bën është unike, dhe pëlqehet shumë nga të rinjtë.

Teksa këtë vit ajo ka marrë pjesë në festivalin e “Këngës Magjike”, Marsela ka kënduar natën e parë dhe është parë që ka  rrëzëllitur  e veshur e  gjitha në një rozë të  ndezur.

Marsela Çibukaj dhe Vitmar Basha

Në një video të publikuar nga rrjetet sociale  të “Tv Klan” shfaqet  në një moment Marsela sëbashku  me parterin  e saj, Vitmar Bashën, e ndërsa këngëtarja është ulur në prehërin e tij, të shfaqen shumë  të lumtur e më pas puthen në buzë.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

@marselacibukaj @vitmarbasha @kengamagjikeofficial #KengaMagjike #TvKlan www.tvklan.al

A post shared by TV KLAN (@rtvklan) on

Sëbashku dyshja jep edhe mesazhin për këtë  këngë dhe festival që është nën kauzën  ‘këndopërtëndërtuar’, ndërsa nuk lënë pa  përmendur titullin e këngës së saj, “Thërrime dashurie” .

A.C/Dosja.al

Shto Koment