Showbiz

Puthje në buzë me vajzën e shoqes, ish-drejtoresha e tatimeve Brisida Shehaj i vë flakën rrjetit, me bikini të zeza (Foto)

Shehaj po kalon disa pushime buzë detit.
Featured image of article: Puthje në buzë me vajzën e shoqes, ish-drejtoresha e tatimeve Brisida Shehaj i vë flakën rrjetit, me bikini të zeza (Foto) Brisida Shehaj

TIRANË– Ish-drejtoresha më e përfolur e qeverisë së kryeminstrit Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një foto, siç nuk e keni parë asnjëherë.

Brisida Shehaj, e cila ka mbajtur edhe postin e Drejtoreshës së Ttaimeve është shfaqur më në formë se kurrë buzë detit. E veshur me bikini të zeza, Shehaj shihet në foton e publikuar teksa puth në buzë një vajzë të vogël.

Foto e publikuar nga Brisida Shehaj

Nga etiketimi që ka bërë në foto, Brisida lë të kuptohet se vogëlushja në foto është e bija e njërës prej mikeve të saj.

Së fundmi Brisida Shehaj ndërroi edhe ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde. Ish-kryetatimorja i është futur botës së televizionit tashmë dhe shumë shpejt pritet të jetë në krye të televizionit “Ora News”.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment