Showbiz

Puthje e ledhatime pa limit, Sara Hoxha ‘nxehet’ me Ledri Vulën: Boll të thashë, stop…

VIDEO
Çifti duket se po e shijojnë shumë qëndrimin pranë njëri tjetrit në këtë kohë karantine dhe këtë e pasqyrojnë dhe në fotot e videot që postojn në rrjete sociale së bashku.
Featured image of article: Puthje e ledhatime pa limit, Sara Hoxha ‘nxehet’ me Ledri Vulën: Boll të thashë, stop… Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Pak kohë kanë kaluar kur reperi Ledri Vula zyrtarizoi lidhjen e tij me bukuroshen Sara Hoxha. Çifti duket se po e shijojnë shumë qëndrimin pranë njëri tjetrit në këtë kohë karantine dhe këtë e pasqyrojnë dhe në fotot e videot që postojn në rrjete sociale së bashku.

Ka qenë Sara, ajo që ka publikuar një video në programin që është kthyer më viral “Tik Tok” ku duket bashkë me Ledrin duke u përqafuar, por kjo gjë duket se e ka ‘nxehur’ keq bukuroshen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Boll të thashë stop,”- dëgjohet të thotë Sara, në videon e publikuar në ‘Tik Tok’.
Por sigurisht që kjo është e gjitha një shaka si pjesë e sfidave të rrjetit social, pasi dyshja kanë treguar se duhen shumë.

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment