Showbiz

Puthje dhe përqafime, ja si sillet Joni kur e di që mami Arbanën nuk do e shohë gjithë ditën (VD)

Të gjithë fëmijët mërziten kur janë larg nënave të tyre, por shikoni se çbën Joni me Arbanën në këtë rast
Featured image of article: Puthje dhe përqafime, ja si sillet Joni kur e di që mami Arbanën nuk do e shohë gjithë ditën (VD) Arbnana Osmani

TIRANË- Arbana Osmani është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar pasi gjithmonë ka ditur të mbajë të mbërthyer para ekranit fansat e saj por jo vetëm.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme nga jeta private dhe ajo profesionale.

 

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Teksa sëfundmi ka njoftuar se po bën një tur në disa qytete të Shqipërisë për promovimin e librit të saj të fundit “Receta për 5 minuta”, ka treguar se djali i saj Joni mërzitet shumë kur ajo largohet prej tij.

E për të treguar këtë moment moderatorja ka publikuar një video ku tregon sesa shumë e puth dhe e përqafon djali kur e di që s’do ta shoh gjithë ditën.

A.C/Dosja.al

Shto Koment