Rajoni

Puth hartën e Kosovës dhe këndon live ‘Xhamadani vija vija’, shokon sërish Miss Serbia (VD)

"Miss Serbia" Irena Jovanka ka puthur hartën e Kosovës dhe ka kënduar live këngën "Xhamadani Vija Vija"
Featured image of article: Puth hartën e Kosovës dhe këndon live ‘Xhamadani vija vija’, shokon sërish Miss Serbia (VD) Miss Serbia

KOSOVË– Të ftuara në emisionin “n’Kosovë Show” kanë qenë vajzat që garojnë për “Miss Fidom Kosova 2019”.

Por ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qënë “Miss Serbia” Irena Jovanka, e cila ka puthur hartën e Kosovës. 

Miss Irenaka filluar t’i mësoj edhe të këndojë këngët tona, duke kënduar live edhe “Xhamadani vija vija”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për të parë pjesën ku Miss Serbia këndon shqip shkoni në minutën e 40:

(k.m/dosja.al)

Shto Koment