Horoskopi

“Pushteti është kalimtar, tani duhet të përballeni me…”, çfarë parashikon Meri Shehu sot për shenjat e horoskopit: Ju nuk veproni dot pa logjikën, përdoreni!

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin për 12 shenjat e zodiakut, të cilat do të përballen me të papritura gjatë kësaj verë. Për më shumë lexoni çfarë thonë yjet për ju...
Featured image of article: “Pushteti është kalimtar, tani duhet të përballeni me…”, çfarë parashikon Meri Shehu sot për shenjat e horoskopit: Ju nuk veproni dot pa logjikën, përdoreni! Meri Shehu

Dashi
Dielli ne Luan do ndricoj cdo skute te deshirave tuaja por edhe te rremujave dhe vendeve jo te denja qe keni shkelur. Por drita i djeg mikrobet dhe te keqijat dhe ju clliron nga e keqja.

Demi
Dielli ne Luan ju tremb pasi tregon me saktesi cdo defekt ne marredheniet familjare. Por kerkon nje figure aterore te ngrohte dhe bujare. Nese nuk e keni kjo ju streson me shume.

Binjaket
Nese ndiqni Diellin sigurisht do jeni te suksesshem ne rrugetimin tuaj dhe ne qellimet tuaja kete periudhe. Por Dielli eshte nje pushtet qe e djeg llogjiken dhe ju nuk beni dot pa ate qe quani te llogjikshme.

Gaforrja
Cliroheni nga nje rendese ne lidhje me ndjenjat dhe me ate qe mund te mbani me shume si pergjegjesi. Por kjo faze tregoi qe pushteti eshte kalimtar dhe tashme ju duhet te perballeni me realitetin.

Luani
Dielli ne shenjen tuaj sjell buzeqeshjen dhe vetbesimin. Ne diten e sotme do ndjeni deshiren per te bere gjithcka pa pasur pendesen se dikush mund t’ju beje keq.

Virgjeresha
Dielli ne zemer por Aferdita ne mendje. Nga sot do filloni te beni akoma me shume llogari duke i mbytur disi pasionet deshirat dhe adhurimin per jetedhenisin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja
Dielli ne Luan kerkon nga ju mode, shkelqim marrdhenie sociale ,festa dhe dalje te bujshme ne publik. Nje njohje me nje person te fuqishem do i paraprij te gjithave.

Akrepi
Nese shkelqen Dielli ne Luan juve i dini me mire se ku i ka burimet dhe do kerkoni pikerisht burimin e energjise se ketij shkelqimi qe juve ju tremb ne menyren se si reklamohet. Fama ju vjen por ju keni frike ta prezantoni sic duhet.

Shigjetari
Tashme me Diellin ne Luan dashuria eshte prioriteti juaj dhe deshira per te udhetuar argetuar dhe lozur me ngjyrat dhe natyren dhe rrezet. Do jeni femijet e lumtur te momentit.

Bricjapi
Gjithmone edhe ne keto dite do shikoni se kush e meriton me shume madheshtine e respektit tuaj. Do kerkoni vetem njerez qe jane te pushtetshem apo kane dicka te rendesishme ne dore.

Ujori
Dielli perball shenjes tuaj nuk ju entuzizmon dhe aq shume pasi ju duket sikur drejtimin e puneve tuaja e marrin te tjeret dhe partneret ne cift. Kjo bene diferencen qe ju ti shikoni si kundershtar.

Peshqit
Do ndryshoj rutina juaj e perditshme. Do nxirrni ne pah nje talent dhe nje pune qe ka te beje me artin apo femijet do jete shume e favorshme. Mund te zini edhe nje pozicion drejtues por kujdes me shendetin. Dielli djeg ne vendin e gabuar per ju.

Shto Koment