Bota

Pushimet më të bukura nuk janë vetëm në verë/ 19 vende që mund të kthejnë një turist të zakonshëm në vjeshtë dhe pranverë

Ju sugjerojmë që t’i hidhni një sy të gjitha këtyre vende të këndshme dhe të shihni se në botë ka plot destinacione të mahnitshme.

TIRANË– Me ardhjen e verës të gjithë njerëzit në botë dëshirojnë të bëjnë pushime dhe të shijojnë rrezet e diellit jo vetëm në breg të detit por edhe në male.

Megjithatë turistë që kanë vizituar shumë vende të botës pohojnë se kohërat më të mira për një udhëtim janë vjeshta dhe pranvera. Në këtë artikull  janë mbledhur vendet më të mira për t’u vizituar, përfshirë edhe një fshat në Maltë.

Ju sugjerojmë që t’i hidhni një sy të gjitha këtyre vende të këndshme dhe të shihni se në botë ka plot destinacione të mahnitshme.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Burimi: Brightside

A.C/Dosja.al

Shto Koment