Aktualitet

Punime në rrjet, OSHEE: Ja zonat ku do stakohet energjia në Tiranë

Në njoftimin e OSHEE, bëhet me dije se nga ora 9:00 deri 14:00, pa energji do të mbeten: Rruga "Ndre Mjeda", rruga "Kongresi i Lushnjes" pjesërisht. 
Featured image of article: Punime në rrjet, OSHEE: Ja zonat ku do stakohet energjia në Tiranë

TIRANË- OSHEE njofton abonentët se edhe sot do të vijojnë dhe punimet për rikonstruksionin e kabinave në disa zona në Tiranë.

Në njoftimin e OSHEE, bëhet me dije se nga ora 9:00 deri 14:00, pa energji do të mbeten: Rruga “Ndre Mjeda”, rruga “Kongresi i Lushnjes” pjesërisht. 

Njoftim për abonentët Tiranë:

Vijojnë dhe sot punimet për rikonstruksionin e kabinave në disa zona në Tiranë

ora 9:00-14:00

Pa energji do të mbeten: Rruga “Ndre Mjeda”, rruga “Kongresi i Lushnjes” pjeserisht,

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

ora 09.00-11.00

Pa energji do të mbeten: Rruga “Ndre Mjeda”, rruga “Babe Rexha” pjeserisht

ora 09:00-15:00

Pa energji do të mbeten: Rruga “Fehmi Agani” pjeserisht, afer Ish Doganes, rruga “Thanas ZIko”, “4 Deshmoret” pjeserisht. rruga “Jeronim De Rada”, rruga “Xhorxh Ë Bush” pjeserisht.

(a.m/dosja.al)

 

Shto Koment