Showbiz

‘Punëdhënësit s’kuptojnë…’, Ami shpreh revoltën me biznesmenët gjatë pushimeve në Turqi (FOTO)

Mengjesi i sotëm, e ka gjetur atë të frymëzuar për të lexuar libër me këshilla për të ngritur biznese të fuqishme. Ajo ka ndarë një pasazh nga libri ku shkruhet: Paga e mëkatit është vdekja!
Featured image of article: ‘Punëdhënësit s’kuptojnë…’, Ami shpreh revoltën me biznesmenët gjatë pushimeve në Turqi (FOTO) Amarda Toska, ish-balerine sot biznesmene

Amarda Toska, bashkëshortja e Ermal Mamaqit dhe partnerja e tij në biznesin “Ami Event”, është një nga vajzat më simpatike të showbiz-it shqiptar.

Ami, tashmë nënë e dy fëmijëve, ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale momente nga pushimet e saj në Turqi.

Kështu ka ndodhur edhe mëngjesin e sotëm, që e ka gjetur atë të frymëzuar për të lexuar libër me këshilla për të ngritur biznese të fuqishme.

Ajo ka ndarë një pasazh nga libri ku shkruhet: Paga e mëkatit është vdekja!

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Vetë komenton: Kur punëdhënësit nuk kuptojnë se janë të punësuar nga publiku të cilit i shërbejnë.

Postimi i Amarda Toskës

Në sfond shihet qielli dhe deti i kaltër që janë bërë një…

(F.g/dosja.al)

 

Shto Koment