Horoskopi

‘Puna vjen e para dhe dashuria e dyta’/ Meri Shehu ‘këshillon’ këtë shenjë horoskopi: Keni nevojë për një njohje të re. Mos kini frikë! Edhe përbindëshat…

Astrologia Meri Shehu paralajmëron shenjën e horoskopit që do të ketë një mbrëmje me biseda te këndshme dhe një lidhje të re romantike.
Featured image of article: ‘Puna vjen e para dhe dashuria e dyta’/ Meri Shehu ‘këshillon’ këtë shenjë horoskopi: Keni nevojë për një njohje të re. Mos kini frikë! Edhe përbindëshat… Meri Shehu

Dashi

Sot keni tendence te lini pas nje marredhenie qe ju ka lodhur dhe qe nuk eshte e shëndetshme. Keni nevoje per nje njohje te re dhe per nje lidhje te re

Demi

Do donit te investonit shpirterisht ne diten e sotme por nuk jeni te sigurt per ndjenjat tuaja. Por filloni me nje investim material dhe shikoni si do shkoje pastaj investoni shpirterisht

Binjaket

Dita e sotme do jete shume interesante! Do kerkoni rigjenerim te vetes tuaj dhe nje ndarje nga nje lidhje e sforcuar apo qe nuk ju sjell qetesi dhe sinqeritet.

Gaforrja

Pavaresisht se jeni ne nje moment pasioni por qe nuk mund ta jetoni dot hapur nje lidhje, keni nevoje te dilni nga kjo gjendje dhe t’i jepni fund pasigurise shpirterore

Luani

Njohje te reja ne shoqeri dhe dalje te shumta e flirte do ju bejne te vini ne dyshim marredhenien egzistuese e cila kerkon nga ju vetem pergjegjesi ne kete periudhe

Virgjeresha

Nje rinovim ne jeten personale duhet te shoqerohet dhe me nje pune te mire apo me nje publicitet apo dalje me te fuqishme qe te gjithe t’ju njohin me ndryshimin e madh qe do beni

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Çdo gje fillon aty ku dikur nuk keni mundur te shkoni dot, pasi ju eshte dukur larg. Por dikush shume larg do jete shume afer me ju shpirterisht dhe do meritoje nje shans te dyte

Akrepi

Duket sikur i keni mbyllur ndjenjat tuaja ne kutine e pandores qe po u hap kushedi çfare katastrofe do sjelle. Mos kini frike! Hapuni dalngadale pasi edhe perbindeshat dashurojne

Shigjetari

Do kuptoni qe keni vuajtur shume kohe ne nje lidhje qe ju ka bllokuar zhvillimin personal. Tashme duhet te hapni krahet ne nje moment te ri ne jeten tuaj personale dhe bashkepunuese

Bricjapi

Nje person si ju do kishte shume deshire qe edhe nje marredhenie erotike ta ezauronte ne nje ambjent pune. Pasi puna vjen e para dhe dashuria vjen e dyta

Ujori

Jeni me fatlumet qe sot te filloni ti jepni fund nje lidhje te lodhshme qe nuk donte gje tjeter prej jush perveç nje garancie sociale, jo shpirtegre. Tashme sigurohuni qe te jetoni per jeten tuaj dhe jo per suksesin social te partnerit tuaj

Peshqit

Nje familje jo e lumtur ka te drejte te kuptoj pse gjerat kane shkuar keq dhe se çfare mund te ndryshojne qe te keni perseri harmoni. Ndoshta keni nevoj per sinqeritet. Kerkojeni dhe jepeni

Shto Koment