Showbiz

Publiku i prek vithet Dafina Zeqirit, këngëtarja çmendet në koncert, shihni PAMJET (VD)

Këngëtarja Dafina Zeqiri nuk po bën namin vetëm me këngët dhe pamjen e saj, por dhe me veprimet në koncerte.
Featured image of article: Publiku i prek vithet Dafina Zeqirit, këngëtarja çmendet në koncert, shihni PAMJET (VD) Këngëtarja Dafina Zeqiri

Eksperimenton në pamje në çdo paraqitje të saj, dhe në muzikë këngëtarja Dafina Zeqiri njihet për guximin e tepruar që ka.

Së fundmi gjithë vëmendjen e ka marrë paraqitja e këngëtares me kokën rruar.

Por, guximi i Dafinës nuk është vetëm në paraqitje dhe muzikë. Në një video të publikuar nga koncertet e këngëtares shihet se ajo i ka kthyer të pasmet publikut dhe i ka lejuar t’ja prekin.

Duket se Dafina Zeqiri do të bëjë namin këtë verë!

(D.K/Dosja.al)

Shto Koment