Showbiz

Publikon FOTON e Arbenitës me barkun e rrumbullakosur, Fero konfirmon gjininë e foshnjës, çifti do të jenë prindër të një…

Lajmi është bërë publik nga vetë çifti vetëm pak ditë më parë, ndërsa sot babai i ardhshëm na ka konfirmuar gjininë e foshnjës.
Featured image of article: Publikon FOTON e Arbenitës me barkun e rrumbullakosur, Fero konfirmon gjininë e foshnjës, çifti do të jenë prindër të një… Fero dhe Arbenita

TIRANË- Modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë. Ishte vetë çifti, i cili disa ditë më parë bën publik lajmin, ndërsa ditën e sotme ka qenë vetë reperi që ka zbuluar gjininë e bebit.

Lajmi është bërë publik nga vetë çifti vetëm pak ditë më parë, ndërsa sot babai i ardhshëm na ka konfirmuar gjininë e foshnjës.

Reperi një postim që ka bërë në rrjetet sociale, ka publikuar foton e Arbenitës, e cila shihet me një fustan të ngushtë dhe ngjyrë gri, ndërkohë në sy bie barku i rrumbullakosur. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërkohë, krahas fotos Fero shkruan: “Qikat e mia”, shoqëruar me figurën e 2 zemrave, duke lënë të nënkuptohet se çifti është në pritje të një vajze. 

Postimi

(A.k.dosja.al)

Shto Koment