ORA : 15:23 | 19 Tetor, 2021

Publikohet progres-raporti/Varhelyi: Shqipëria ka bërë progres në reforma

BRUKSEL– Komisioneri evropian për Zgjerimin, Oliver Varhelyi ka prezantuar sot progres-raportin e KE-së për integrimin e Shqipërisë në BE. JuSugjerojmë Varhelyi akuzohet për bashkëpunim me Dodik! Eurodeputetët-Von der Leyen: Hetojeni! Kurti viziton sot Brukselin/ Ministrat që do e shoqërojnë Në fjalën e tij hapëse Varhelyi tha se shtyrja e hapjes së negociatave për Shqipërinë dhe … Vazhdoni me leximin e Publikohet progres-raporti/Varhelyi: Shqipëria ka bërë progres në reforma