Aktualitet

PUBLIKOHET FOTOJA: I veshur me ‘Armani’ e me duart pas shpine, sheh lenten e kamerës. Kush është Ilir Xhepaj, pjesë e grupit që ekzekutuan biznesmenët në Laç

  • VD: Arrestohet Ilir Lika! “Truri” i grupit të Kurbinit fshihej tek Astiri, dhjetra policë e marrin me forcë…
  • Fotoja e mëposhtme e Ilir Likës është shkrepur menjëherë pas arrestimit të tij në zonën e Astirit.
    Featured image of article: PUBLIKOHET FOTOJA: I veshur me ‘Armani’ e me duart pas shpine, sheh lenten e kamerës. Kush është Ilir Xhepaj, pjesë e grupit që ekzekutuan biznesmenët në Laç
    TIRANË– Del fotoja e parë e Ilir Xhepajt alias Ilir Lika. Fotoja e mëposhtme është shkrepur menjëherë pas arrestimit të tij në zonën e Astirit.Gazetari Arsen Rusta ka siguruar publikuar foton me pranga të Ilir Xhepajt, 33-vjeçarit i cili pasi qëndroi në arrati për një muaj pas vrasjes së Bujar Likës dhe Paulin Gjergji (Marku) brenda hotelit në Laç.

    Shto Koment