Rajoni

Publikohet bilanci në Maqedoninë e Veriut/ Në 24 orët e fundit humbin jetën 4 persona dhe infektohen 140 të tjerë me Covid-19

Po ashtu bëhet me dije se 4 persona kanë ndëruar jetë, një pacient nga Prilepi 71 vjeç, nga Tetova 73- vjeç, nga Gostivari 63 vjeç dhe një pacient nga Shkupi 64-vjeç.
Featured image of article: Publikohet bilanci në Maqedoninë e Veriut/ Në 24 orët e fundit humbin jetën 4 persona dhe infektohen 140 të tjerë me Covid-19 Foto ilustruese

MAQEDONI E VERIUT- Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar 140 raste të reja me Covid-19 dhe numri në total i të ifektuarve ka shkuar në 15,694 persona

Po ashtu bëhet me dije se 4 persona kanë ndëruar jetë, një pacient nga Prilepi 71 vjeç, nga Tetova 73- vjeç, nga Gostivari 63 vjeç dhe një pacient nga Shkupi 64-vjeç.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Autoritetet kanë njoftuar se ditën e sotme janë 134 shëruar pacientë dhe numri në total i pacientëve që kanë fituar betejën me Covid-19 ka shkuar në 13,128 të tjerë.

(A.K.dosja.al)

Shto Koment