Sport

PSG driblon Interin, firmos me lojtarin që zikaltrit prisnin në Milano

Mbrojtësi i Francës ka firmosur për 4 vitet e ardhshme dhe do të ketë rritje page. Tifozët parisienë e pëlqejnë shumë 31-vjeçarin
Featured image of article: PSG driblon Interin, firmos me lojtarin që zikaltrit prisnin në Milano Drejtori sportiv i PSG, Leonardo

Interi mbetet thatë. PSG ka rinovuar kontratën me mbrojtësin Layvin Kurzawa, i cili ishte në fund të kontratës së tij dhe pritej të largohej nga Parisi.

Meqë ka patur edhe probleme me drejtuesit, Interi ishte gati ta transferonte lojtarin me parametra zero, por në fund drejtori sportiv Leonardo ka sheshuar gjithçka.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Mbrojtësi i Francës ka firmosur për 4 vitet e ardhshme dhe do të ketë rritje page. Tifozët parisienë e pëlqejnë shumë 31-vjeçarin. Trajneri Antonio Conte me siguri është zhgënjyer.

M.P. / Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment