Aktualitet

Pse shkoi në Lushnje Preng Gjini? Gazetarja Klodiana Lala tregon itinerarin e 50-vjeçarit, lëvizjet e dyshimta në Tiranë: Shkoi në parkingun e një universiteti privat

Gazetarja Klodiana Lala është shprehur se pak kthimit në kryeqytet 50-vjeçari ka kaluar pak kohë në parkingjet e një spitali dhe më pas universiteti privat.
Featured image of article: Pse shkoi në Lushnje Preng Gjini? Gazetarja Klodiana Lala tregon itinerarin e 50-vjeçarit, lëvizjet e dyshimta në Tiranë: Shkoi në parkingun e një universiteti privat Klodiana Lala

TIRANË– Gazetarja Klodiana Lala ka bërë të ditur itinerarin e shënjestrës së atentatit të sotëm në mes të Tiranës, Preng Gjini. Sipas gazetares, Gjini ka qënë sot në qytetin e Lushnjes, ku edhe ka ndenjur për disa orë.

Ndër të tjera, Lala është shprehur se pak kthimit në kryeqytet 50-vjeçari ka kaluar pak kohë në parkingjet e një spitali dhe më pas universiteti privat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sot Preng Gjini ka udhëtuar në Lushnje për disa orë, në kthim ka ndenjur në parkingun e një spitali provat. Këtu në Tiranë kënaqën në parkingun e një universiteti privat dhe më pas kur ka dalë e kanë hedhur në erë mjetin e tij,”-tha Lala.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment