Aktualitet

Pse nuk lëvizi çmimi i kokainës gjatë pandemisë? Artan Hoxha tregon SKEMËN, biseda me Gramoz Rexhepin: Kishin stok dhe…

Në fjalën e tij, duke marrë parasysh edhe dëshminë që i ka marrë Gramoz Rexhepit, Hoxha tha se edhe gjatë periudhës se pandemisë trafiku i kokainës ka vijuar.
Featured image of article: Pse nuk lëvizi çmimi i kokainës gjatë pandemisë? Artan Hoxha tregon SKEMËN, biseda me Gramoz Rexhepin: Kishin stok dhe… Artan Hoxha

TIRANË– Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i ftuar në emisionin “Opinion” ka folur lidhur me aktivitetin e shqiptarëve me drogën e Ekuador.

Në fjalën e tij, duke marrë parasysh edhe dëshminë që i ka marrë Gramoz Rexhepit, Hoxha tha se edhe gjatë periudhës se pandemisë trafiku i kokainës ka vijuar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kam folur me Gramoz Rexhepin. Gjatë pandemisë, konteinererët lëviznin. Ata e ruajtën të paprekur çmimin në vendet e BE-së. Nuk u ndërpre rrjeti i tyre. Kishin stok që ta mbanin çmimin stabël,”-tha në fjalën e tij Hoxha.

(k.m/dosja.al)

Shto Koment