Politike

“Pse je në trishtim Atdhe?”/ Flutura Açka e trishtuar për humbjen e opozitës: Shqiptarët i prenë biletat për në udhëbotë…

Açka thotë se 26 prilli ishte një ditë e zymtë dhe me marrje mendsh për shqiptarët.
Featured image of article: “Pse je në trishtim Atdhe?”/ Flutura Açka e trishtuar për humbjen e opozitës: Shqiptarët i prenë biletat për në udhëbotë… Flutura Acka

TIRANE– Kandidatja e dytë e Partisë Demokratike në Elbasan, Flutura Açka e sheh me trishtim rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit 2021. Në një postim të shkurtër në rrjetet sociale, Açka thotë se 26 prilli ishte një ditë e zymtë dhe me marrje mendsh për shqiptarët.

“Pse je n’trishtim Atdhe? Shqiptarët me marrje mendsh u gdhinë,i prenë biletat për nënë udhëbotë,e horrat cigaren ma shuajnë në shpinë”, shkruan shkrimtarja Açka.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Rezultati i zgjedhjeve të 25 prillit deri më tani është 74 mandate për PS, 59 për Partinë Demokratike, 4 për LSI dhe 3 PSD.

HAP PAS HAPI/ Numërohen mbi 90% e kutive të votimit në vend! 5 qarqe konfirmojnë fituesit, PS-ja ‘ngjyros’ me lejla Jugun! PD-LSI prijnë në Veri

(F.g/dosja.al)

Një Koment në ““Pse je në trishtim Atdhe?”/ Flutura Açka e trishtuar për humbjen e opozitës: Shqiptarët i prenë biletat për në udhëbotë…

  1. Shqiptaret, një copë bukë dhe një vënd për të dhjerë duan dhe janë të lumtur.

Shto Koment