Politike

PS ‘rrëmben’ një tjetër qark! Qytetarët e Libohovës votojnë partinë rozë, PD dhe LSI mbeten pas

Partia Socialiste ka grumbulluar 1 154 vota, Partia Demokratike 901 dhe Lëvizja Socialiste për Integrim 201 vota.
Featured image of article: PS ‘rrëmben’ një tjetër qark! Qytetarët e Libohovës votojnë partinë rozë, PD dhe LSI mbeten pas Pamje nga procesi i numrimit

GJIROKASTËR– Partia Socialiste ka fituar dhe zonën e Libohovës. Partia Socialiste ka grumbulluar 1 154 vota, Partia Demokratike 901 dhe Lëvizja Socialiste për Integrim 201 vota.

REZULTATET:

PS- 1154 vota

PD- 901 vota

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

LSI- 201 vota


HAP PAS HAPI/ Numërohen mbi 47.6% e kutive në vend! PS-ja me diferencë të lehtë! PD-LSI në rritje, prijnë në Veri, Tom Doshi ‘lëshon karrigen’ në mënyrë të papritur: KQZ të më zëvendësojë

(a.b)/dosja.al

Shto Koment