Politike

PS fiton në Sarandë! Politikanet kundështare bëjnë ‘paqe’, Ina Zhupa përqafohet me ministren Denaj

Në mbyllje të procesit të numërimit në një nga KZAZ në Sarandë, është parë edhe një përqafim miqësor mes dy "rivaleve", ministres Denaj dhe Ina Zhupës. Një që e tillë ka bërë që të pranishmit të shpërthejnë në duartrokitje.
Featured image of article: PS fiton në Sarandë! Politikanet kundështare bëjnë ‘paqe’, Ina Zhupa përqafohet me ministren Denaj Denaj dhe Zhupa

SARANDË– Partia Socialiste dhe ajo Demokratike duket se kanë bërë paqe në qarkun e Vlorës. Socialistët kanë marrë 52.56 % të votave e ndërsa demokratët 33.84 %, e përkthyer në mandate , 8 me 4.

Në mbyllje të procesit të numërimit në një nga KZAZ në Sarandë, është parë edhe një përqafim miqësor mes dy “rivaleve”, ministres Denaj dhe Ina Zhupës. Një që e tillë ka bërë që të pranishmit të shpërthejnë në duartrokitje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

HAP PAS HAPI/ Numërohen mbi 85.7% e kutive të votimit në vend! 5 qarqe konfirmojnë fituesit, PS-ja ‘ngjyros’ me lejla Jugun! PD-LSI prijnë në Veri

(a.b)/dosja.al

Shto Koment