Politike

Prurjet e Ramës! Luljeta Bozo dhe Najada Çomo ‘zhgënjejnë’ kryeministrin, nuk arrijnë as 100 vota

FOTO
Luljeta Bozdo ka marrë deri më tani 89 vota, ndërsa Najada Çomo vetëm 33.
Featured image of article: Prurjet e Ramës! Luljeta Bozo dhe Najada Çomo ‘zhgënjejnë’ kryeministrin, nuk arrijnë as 100 vota Luljeta Bozdo, Najada Como

TIRANA– Luljeta Bozo dhe Najada Çomo, dy prurjet e reja të Ramës në listën e kandidatëve të PS-së kanë marrë një numër të pakët të votave. Dhe pse Rama i quajti si jo zgjedhje të rastësishme pasi kanë qënë shumë të rëndësishme 15 muajt e fundit, qytetarët shqiptarë nuk i kanë ‘vlerësuar’ aq sa duhet në vota.

Luljeta Bozo ka marrë deri më tani 89 vota, ndërsa Najada Çomo vetëm 33.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Pas mbylljes së numërimit të votave për subjektet politike në shumë bashki të vendit sot do të nisë zyrtarisht numërimi i votave për kandidatët.


NË KOHË REALE! Nis faza e dytë, numërimi i votave të kandidatëve! Gara për vendin në Kuvend bëhet e fortë

Shto Koment