Dikur

“Provokon” sërish Auron Tare, publikon videon e rrallë të Rrapush Xhaferrit: Shikoni fytyrat e mjeruara që i jargaviten një idioti, si ka mundësi që ky popull i ka kënduar heronjve për trimëri?

VIDEO
Tare thotë se këto janë kohë që duhen kujtuar, e pyet sesi populli shqiptar i ka kënduar heronjve për trimëri në një kohë që të njëjtin standard përdor për Xhaferrin.
Featured image of article: “Provokon” sërish Auron Tare, publikon videon e rrallë të Rrapush Xhaferrit: Shikoni fytyrat e mjeruara që i jargaviten një idioti, si ka mundësi që ky popull i ka kënduar heronjve për trimëri? Auron Tare dhe Rrapush Xhaferri

TIRANË- Studiuesi Auron Tare ende pa shuar valën e reagimeve pas botimit të studimit për dy shkrimtarët Martin Camaj dhe Ernest Koliqi, se kanë qenë bashkëpunëtorë të agjenturave të huaja, ka sjellë një video interesante në rrjetet sociale.

Një video ku shihet Rrapush Xhaferi, themeluesi i një prej firmave piramidale më të mëdha që kanë qenë në Shqipëri, që arriti të mbledhë përmes mashtrimit të shqiptarëve një sasi prej 2 milionë dollarë për 2 muaj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Tare thotë se këto janë kohë që duhen kujtuar, e pyet sesi populli shqiptar i ka kënduar heronjve për trimëri në një kohë që të njëjtin standard përdor për Xhaferrin.

“Vjen nje moment dhe i rikthehesh asaj periudhe te cmendurise se ketij populli. kur shikon keto fytyra te mjeruara qe kendojne dhe jaargaviten ne kete menyre per nje idiot te tille mendon se si mund te kete qene herojte e ketij populli qe ju eshte kenduar kenge per trimeri apo patriotizem etj etj”, shruan Auron Tare duke shpërndarë videon e mëposhtme.

(F.g/dosja.al)

Një Koment në ““Provokon” sërish Auron Tare, publikon videon e rrallë të Rrapush Xhaferrit: Shikoni fytyrat e mjeruara që i jargaviten një idioti, si ka mundësi që ky popull i ka kënduar heronjve për trimëri?

  1. edhe ti tare si ai dukesh dhe je…fati ketij populli qe i vjedhin e mashtrojne keta si ju

Shto Koment