Showbiz

Provokon sërish aktorja e humorit, publikon fotot e nxehta në plazh

Aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka ka publukuar disa foto në rrjetet sociale, serioze dhe në breg të detit, provokon sërish me format trupore.
Featured image of article: Provokon sërish aktorja e humorit, publikon fotot e nxehta në plazh Eliona Pitarka

TIRANË- Aktorja e njohur Eliona Pitarka është një prej emrave të estradës shqiptare që përflitet më së shumti dhe komentohet në rrjetet sociale për fotot që ajo poston.
Shpesh herë fotot e aktores së humorit , janë provokuese teksa ekspozon pjesët intime të trupit.
Edhe këtë herë Pitarka ka publikuar në rrjetn social, foto bardhë e zi nga plazhi, ku shfaqet e veshur me një bluzë të bardhë të ngjitur pas trupit nga uji, që i nxjerr në pah linjat perfekte trupore.
Me syze të zeza, serioze dhe duke parë nga deti, aktorja shfaqet tej mase provokuese.

Fotot që ka postuar nga plazhi

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.C/Dosja.al)

Shto Koment