Virale

Provojeni vetë më mirë! Loja me letra po ‘çmend’ rrjetin, ju zgjidhni një kartë dhe triku magjik iu lexon mendimet

VIDEO
Pasi bëhet zgjedhja për disa sekonda në ekran shfaqen një palë sy që monitorojnë situatën dhe më pas mundohen që të gjejnë letrën që keni zgjedhur ju.
Featured image of article: Provojeni vetë më mirë! Loja me letra po ‘çmend’ rrjetin, ju zgjidhni një kartë dhe triku magjik iu lexon mendimet Pamje nga loja

Një lojë me letra është shpërndarë në rrjet dhe po bën namin me parashikimin e saj. Çdokush që e luan duhet fillimisht të zgjedhë një letër nga gjashtë mundësitë që i ofrohen.

Pasi bëhet zgjedhja për disa sekonda në ekran shfaqen një palë sy që monitorojnë situatën dhe më pas mundohen që të gjejnë letrën që keni zgjedhur ju.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E pabesueshme por e vërtetë, letra që mundon është pikërisht ajo që keni zgjedhur! Nuk e besoni? Epo provojeni vetë…

 

(k.m/dosja.al)

Një Koment në “Provojeni vetë më mirë! Loja me letra po ‘çmend’ rrjetin, ju zgjidhni një kartë dhe triku magjik iu lexon mendimet

  1. E lodhur shume. Asnje nga letrat n2 fund nuk është nga ato te parat.

Shto Koment