Politike

Protestoi nën çadër mbrëmjen e 11 majit/ Mediu ‘fle’ mendjen, ia mbath drejt Londrës me Aldo Bumçin (Foto)

Siç duket Mediu e ka 'fjet' mendjen, përsa i përket organizimit të aksionit opozitar dhe ia ka “mbathur” për në Londër.
Featured image of article: Protestoi nën çadër mbrëmjen e 11 majit/ Mediu ‘fle’ mendjen, ia mbath drejt Londrës me Aldo Bumçin (Foto) Fatmr Mediu dhe Aldo Bumçi

TIRANË- Kreu i Partisë Republikane Fatmir Mediu, që këto ditë ka qenë mjaft aktiv në protestat e opozitës, zhvilluar së fundmi, mbrëmjen e sotme është nisur drejt Londrës.

Siç duket Mediu e ka ‘fjet’ mendjen, përsa i përket organizimit të aksionit opozitar dhe ia ka “mbathur” për në Londër.

Ai është parë teksa ka qenë nën shoqërinë e Aldo Bumçit, në aerportin e Rinasit, ku rreth një muaj më parë ndodhi grabitja spektakolare, ku u vodhën 6.7 milionë euro.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Por, nuk dihet nëse politikanët po udhëtojnë për qejf apo për hallet e opozitës, kjo mbetet për t’u parë.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment