Virale

Protestat e opozitës, memet nga “I huaji”: Rama ik…mbytu! (Foto)

"I huaji" ka krijuar disa meme nisur nga situata politike në vend. Personazhi kryesor mbetet kryeministri Edi Rama.
Featured image of article: Protestat e opozitës, memet nga “I huaji”: Rama ik…mbytu! (Foto)

TIRANË– Ndërsa situata politike në Shqipëri, vijon e njëjta me protesta dhe me mitingje fushate, “I huaji” ka krijuar disa meme.

Personazhet kryesorë janë kryeministri Edi Rama dhe ministrat e tij më të ‘besuar’. 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(k.m/dosja.al)

Shto Koment