Politike

Protesta e opozitës/ Nuk e la Ylli Manjanin të futej, Agron Shehaj zihet me rojen e hotelit

Kjo skenë tregon momentin kur Shehaj zihet me rojen i cili ka penguar Ylli Manjanin të futej në hotel.
Featured image of article: Protesta e opozitës/ Nuk e la Ylli Manjanin të futej, Agron Shehaj zihet me rojen e hotelit Agron Shehaj dhe Ylli Manjani

Skena në foton e mëposhtme i përket një momenti që Agron Shehaj zihet me rojen e një hoteli që nuk e ka lëën Ylli Manjanin të futet. Protesta u zhvillua përpara Kryeministrisë dhe pati skena dhune.

Policia hodhi gaz lotsjellës kundrejt protestuesve të cilët me sytë e përlotru vraponin të gjenin një vëend për t’u future. Por në momentin që Manjani tentoi të futej në hotelin “Rogner” u ndesh me kundërshtimin e rojes. Këtu ka ndërhyrë Shehaj, i cili bëri të mundur që ish-ministri të futej në hotel.

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.
Momenti kur Shehaj zihet me rojen e hotelit

(f.m/dosja.al)

Shto Koment