Aktualitet

Prostitucioni te Bishti i Zhurit, punonjëset e seksit i gjenin klientët edhe në rrugë: Një dhjetëshe të qelbët kam kap motra deri tani

Punonjëset e seksit i gjenin klientët edhe në rrugë, ndërsa kryenin marrëdhënie seksuale jo vetëm nëpër hotele.
Featured image of article: Prostitucioni te Bishti i Zhurit, punonjëset e seksit i gjenin klientët edhe në rrugë: Një dhjetëshe të qelbët kam kap motra deri tani Operacioni Zhuri

RROGOZHINË- Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me skemën e prostitucionit, i cili zhvillohej në dy hotele tek Bishti i Zhurit. Vëzhgimet e policisë kanë zbuluar, se punonjëset e seksit i gjenin klientët edhe në rrugë. Më konkretisht, shtetasja Qazime.R më datë 12 janar 2020, futet në një makinë tip “Benz”  tek ura e lumit Shkumbin. Më pas ajo dhe drejtuesi i mjetit shkojnë poshtë urës dhe kryejnë marrëdhënie seksuale.

Po në të njëjtën ditë, Qazime. R gjen një hotel tjetër në rrugë dhe së bashku shkojnë në hotel ku kryejnë marrëdhënue seksuale. Nga bisedat e përgjuara, Greta. D komunikon me shtetasin Myzejen.M dhe i thotë se ka kapur vetëm një klient.

Një njeri kam kap motra jote deri tani, një dhjetëshe të qelbët”, dëgjohet nga bisedat.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Greta më pas vijon bisedën duke thënë se ishte në shtëpi e sëmurë, ndërsa për Myzejenin thotë se ka adhur si jevga e Elbasanit.

Greta i thotë se ishte në shtëpi e sëmurë, ndërsa Myzejeni i thotë se kishte ardhur Silva, ajo jevga e Elbasanit.

(g.sh./dosja.al)

Shto Koment