Showbiz

Propozim për martesë? Në ditën e lindjes së Ledrit, Sara Hoxha poston foto duke u puthur me reperin, ngre pikëpyetje me shkrimin romantik kushtuar tij

PROFIL
Teksa të gjithë prisnin që ajo të ndante lajmin e shtatzënisë sot, Sara la një pikëpyetje në mendjen tonë kur flet për një nga ditët më të lumtura të jetës në urimin e saj publik për Ledrin.
Featured image of article: Propozim për martesë? Në ditën e lindjes së Ledrit, Sara Hoxha poston foto duke u puthur me reperin, ngre pikëpyetje me shkrimin romantik kushtuar tij Sara Hoxha, Ledri Vula
Përditësuar:

VLORË- Ditën e sotme reperi Ledri Vula feston ditëlindjen e tij dhe mbush 34 vjeç.

Urime të shumta ka marrë Ledri me rastin e ditëlindjes, por atë më specialin e mori nga e dashura Sara Hoxha e cila përflitet se është në pritje të ëmbël.

Dhe teksa të gjithë prisnin që ajo të ndante lajmin e shtatzënisë sot, Sara la një pikëpyetje në mendjen tonë kur flet për një nga ditët më të lumtura të jetës në urimin e saj publik.

Kjo ishte një nga ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndaja me ju. Për shumë ditë të tjera si kjo. Gëzuar ditëlindjen njeriu që dëshiroj ta mbaj përgjithmonë në zemrën time. #Culi”– shkruan Sara duke na lënë të mendojmë se mos Ledri i ka propozuar partneres së tij për martesë.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

Duke qënë se flitet se çifti pritet të bëhen prindër, propozimi dhe martesa janë hapi i rradhës që njerëzit presin prej tyre.

Kujtojmë se Sara dhe Ledri së fundi kanë shijuar pushimet në jug të Shqipërisë, ku nuk munguan fotografitë nga vendi ku qëndruan. 

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment