Aktualitet

Akuzohet nga prinderit se i ka thyer kockën e këmbës foshnjes, kallëzohet në polici pronarja e çerdhes

Policia është duke ndjekur veprimet për zbardhjen e çështjes pas kallëzimit të shtetasit me iniciale O.J, i cili ka akuzuar 46-vjeçaren për veprën penale kundrejt fëmijës së tij 18-muajsh.
Featured image of article: Akuzohet nga prinderit se i ka thyer kockën e këmbës foshnjes, kallëzohet në polici pronarja e çerdhes Foto Ilustruese

TIRANË- Një ngjarje e rëndë është kallëzuar ditën e djeshme në policinë e Tiranës, ku pronarja e një çerdheje ka demtuar një foshnje duke i thyer këmbën.

Policia është duke ndjekur veprimet për zbardhjen e çështjes pas kallëzimit të shtetasit me iniciale O.J, i cili ka akuzuar 46-vjeçaren për veprën penale kundrejt fëmijës së tij 18-muajsh.

Materialet i kanë kaluar Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

NJoftimi i plotë i policisë: 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Më datë 08.05.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për shtetasen V. H., 46 vjeçe, pronarja e një Çerdheje, pasi shtetasi O. J., kallëzon se gjatë qëndrimit në Çerdhe ka dëmtuar dhe ka thyer kockën e këmbës foshnja e tij 18 muajshe. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

(e.k/dosja.al)

Shto Koment