Politike

Projekti i portit të Sarandës, Rama: Deri në fund të mandatit të tretë, porti do të ketë tjetër nivel

Sipas Ramës puna e nisur do të transformojë portin dhe do të sjellë rritjen e turizmit në këtë zonë.
Featured image of article: Projekti i portit të Sarandës, Rama: Deri në fund të mandatit të tretë, porti do të ketë tjetër nivel Pamje nga video e publikuar nga Rama

TIRANË– Kryeministri Edi Rama ka njoftuar se tashmë ka nisur puna për në Portin e ri turistik të Sarandës. Sipas tij, puna e nisur do të transformojë portin dhe do të sjellë rritjen e turizmit në këtë zonë.

Rama shkruan se kjo punë do ta ngjisë turizmin e zonës në një nivel tjetër deri në fund të mandatit të tretë.

POSTIMI:

Rezultatet finale të zgjedhjeve në kohë reale dhe të përditësuara nga burimi zyrtar KQZ këtë vit do të mund ti ndiqni në Dosja.al. Kliko për të parë platformën.

MIRËMËNGJES me Portin e Ri Turistik të Sarandës, ku sapo ka nisur puna transformuese që do ta ngjisë turizmin e zonës në një nivel krejt tjetër, në fund të Mandatit të Tretë

(a.b)/dosja.al

Shto Koment