Politike

Problematikat me lejet e qëndrimit në Greqi, çfarë dokumentesh duhen për rinovim

gazetari Robert Goro ka publikuar një informacion të thjeshtëzuar për të gjithë dokumentacionet e nevojshëm dhe si duhet të veprohet
Featured image of article: Problematikat me lejet e qëndrimit në Greqi, çfarë dokumentesh duhen për rinovim Leje e qëndrimit në Greqi

GREQI- Qindra mijëra shtetasit shqiptarë që jetojnë në Greqi, gjithmonë hasin me problematika në lidhje me dokumentacionet apo me lejet e qëndrimit.

Të gjithë pyesin gjithmonë për procedurat për rinovimin e lejeve të qëndrimit, pasi rregullat dhe ligjet ndryshojnë herë pas here.

Në lidhje me të gjitha problemtatiket e hasura nga emigrantët në Greqi, gazetari Robert  Goro në Televizioni Tribuna ka publikuar një informacion të thjeshtëzuar për të gjithë dokumentacionet e nevojshëm dhe si duhet të veprohet

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Për të më shumë ndiqni videon e mëposhtme dhe shpejgimet e gazetarit Goro.

Shto Koment