Showbiz

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi, Almeda Abazi shijon muajin e nëntë të shtatzënisë

Almeda Abazi është në muajin e nëntë të shtatzanisë, në pritje të fëmijës së saj të dytë.
Featured image of article: Pritjes së ëmbël po i vjen fundi, Almeda Abazi shijon muajin e nëntë të shtatzënisë Almeda Abazi

TURQI-Almeda Abazi, modelja dhe prezantuesja shqiptare e cila jeton në Turqi, është në muajin e nëntë të shtatzanisë, në pritje të fëmijës së saj të dytë.

Bukuroshja shqiptare ka publikuar një foto ne Instagram ku ajo shkruan “9 muajshe shtatzënë’.

Almeda Abazi

Pas kësaj modelja ka postuar edhe një video në Youtube duke treguar sendet që ajo mban në çantën e bebes që do lindë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Krahas videos ajo ka shkruar: “Çfarë ka në çantën time të lindjes? Çfarë përdor në lindjen e bebes dhe gjërat e domosdoshme të miat.”

Në video duket edhe vogëlushi i saj Efehan, i cili i dhuron një lule nënës së tij dhe qëndron pranë saj gjatë gjithë kohës.

Efehan, do të bëhet shumë shpejt me një motër, të cilën çifti do ta pagëzojë me emrin Alina.

(e.k/dosja.al)

Shto Koment