Showbiz

Pritjes së ëmbël i vjen fundi/ Gigi Hadid dhe Zayn Malik bëhen prindër për herë të parë, dedikimet e ëmbla për vogëlushen. Çifti lë në kureshtje ndjekësit për emrin e vajzës

FOTO
Gigi Hadid dhe Zayn Malik janë bërë prindër për të parë të një vajze, por teksa kanë publikuar foto vetëm me dorën e vogël të saj, nuk kanë bërë të ditur sesi e kanë quajtuar vogëlushen e tyre.
Featured image of article: Pritjes së ëmbël i vjen fundi/ Gigi Hadid dhe Zayn Malik bëhen prindër për herë të parë, dedikimet e ëmbla për vogëlushen. Çifti lë në kureshtje ndjekësit për emrin e vajzës Gigi Hadid dhe Zayn Malik.

SHBA– Pritjes së ëmbël i erdhi fundi, e tashmë  modelja e famshme Gigi Hadid dhe partneri i saj Zayn Malik janë bërë prindër për herë të parë.

Të dy kanë ndarë me ndjekësit e tyre në Instagram lajmin e bukur për ardhjen në jetë të vajzës së saj të vogël, për të cilën janë shumë e emocionuar

Në një foto të ëmbël ku ka kapur dorën e së vogëlushes Gigi ka shkruar: Vajza jonë u bashkua me ne këtë fundjavë dhe ajo tashmë ka ndryshuar botën tonë. Kam rënë në dashuri.

Postimi i modeles ne Instagram

 Ndërkohë nuk ka mbetur pas partneri i saj Zayn, ku tashmë me një foto të dorës së vogël të vajzës së tiu  së saj, që i shtrëngon gishtin, ndërsa ka bërë një dedikim të ëmbël për të bijën.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Vajza jonë është këtu, e shëndetshme dhe e bukur. Të provosh të shprehësh me fjalë se si po ndihem tani do të ishte një detyrë e pamundur. Dashuria që ndiej për këtë njeri të vogël është përtej kuptimit tim. Mirënjohës që e njoh dhe krenar për ta quajtur timen dhe mirënjohës për jetën që do të kemi së bashku.”- shkruan këngëtari.

Postimi i këngëtarit ne Instagram

Në fotot që të dy kanë publikuar nuk i kanë zbuluar portretin vajzës së tyre, gjithashtu nuk e kanë zbuluar as emrin e vogëlushes, ndërkohë që shumë ndjekës të tyre janë kuriozë të dinë si do e quajnë.

A.C/Dosja.al

Shto Koment