Showbiz

Pritja e ëmbël përfundon! Ledri dhe Sara bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre

Gjinia e fëmijës është bërë e ditur më herë nga çiftit, e cila është vajzë, por emri ende nuk është treguar. 
Featured image of article: Pritja e ëmbël përfundon! Ledri dhe Sara bëhen prindër për herë të parë, vjen në jetë vajza e tyre Ledri Vula

KOSOVË-Këngëtari i njohur, Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë bërë prindër për herë të parë. Mediat kosovare bëjnë të ditur se partnerja e Ledrit, ka lindur gjatë ditës së sotme.

Gjinia e fëmijës është bërë e ditur më herë nga çiftit, e cila është vajzë, por emri ende nuk është treguar.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Ledri Vula dhe Sara Hoxha

Ndërkohë, çifti ende nuk kanë bërë asgjë publike në rrjete sociale.

(k.a/dosja.al)

Shto Koment