BotaSociale

Pritet dënimi për 42-vjeçaren që kreu marrëdhënie seksuale me të miturit

Dënimi për 42-vjeçaren pritet të jepet me 4 nëntor, dhe Coral pritet të dënohet me 4 vite heqje lirie.
Featured image of article: Pritet dënimi për 42-vjeçaren që kreu marrëdhënie seksuale me të miturit

KALIFORNI- Coral Lytle quhet 42-vjeçarja nga Tulare i kalifornisë, e cila është shpallur fajtore kudrejt 21 akuzave të ngritura ndaj saj nga gjykata kaliforniane.

Coral akuzohet për kryerjen e marrëdhënieve seksuale me dy djem të mitur, të cilët ishin shokët e vajzës së saj adoleshente.

Djemtë ishin në vitin e parë të gjimnazit, dhe ngjarja e marrëdhënieve seksuale mendohet të ketë ndodhur përgjatë vitit 2017.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Dënimi për 42-vjeçaren pritet të jepet me 4 nëntor, dhe Coral pritet të dënohet me 4 vite heqje lirie.

Burimi:ABC 

E.C/Dosja.al

Shto Koment