Showbiz

‘Prit njëherë!’/ Ardit Gjebrea i ‘kërkon llogari’ Eni Çobanit: Ndodhi gjë këtë verë?!

Ardit Gjebrea duket se i ka kërkuar llogari avokates Eni Çobani duke e pyetur lidhur me ndodhitë e verës.
Featured image of article: ‘Prit njëherë!’/ Ardit Gjebrea i ‘kërkon llogari’ Eni Çobanit: Ndodhi gjë këtë verë?! Eni Çobani dhe Ardit Gjebrea

TIRANË– Kantautori dhe moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka postuar një foto me kolegen e tij, avokaten e njohur Eni Çobani.

Me anë të një fotoje në rrjetet sociale, Arditi duket se i ka kërkuar llogari avokates duke e pyetur lidhur me ndodhitë e verës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Ardit Gjebreas

“Po prit një herë zonja @enicobani na jep pak llogari: Ndodhi gjë këtë verë?!,”-shkruan Gjebrea.

(k.m./dosja.al)

Shto Koment